זכויות יוצריםלשון הרעפטנטיםדיני אינטרנטסימני מסחראודותצור קשר
EN
072-3305991 לייעוץ ראשוני

על פרויקט פינוי בינוי עירוני

סער גרשוני
08/04/2022

פינוי בינוי הוא תהליך מורכב הכולל ניהול מול יזם, עירייה וגורמים נוספים. במסגרת התהליך, הדיירים נדרשים לחתום על חוזים רבים, להתפנות מדירותיהם לתקופה ארוכה ולעבור לדירות חלופיות. לכן, חשוב לבחור משרד עו”ד מנוסה ומקצועי שילווה אתכם בתהליך ויבטיח את הזכויות שלכם.

נקודות חשובות

עורך דין המתמחה בתחום פינוי בינוי יכול לספק לכם את הייעוץ והסיוע המשפטיים הדרושים לכם במהלך הפרויקט. הוא יוכל לעזור לכם להבין את הזכויות שלכם, לנהל משא ומתן עם היזם והעירייה, ולחתום על חוזים הוגנים.

קריטריונים לבחירת משרד

בבחירת משרד עו”ד שילווה אתכם בפרויקט פינוי בינוי, חשוב לקחת בחשבון את הקריטריונים הבאים:

את מי מייצג המשרד?

יש מקרים בהם המשרד מייצג גם דיירים וגם יזמים בפרויקטים פינוי בינוי. כאן תמיד עולה החשש לניגוד אינטרסים של המשרד – לטובת איזה לקוח עורכי הדין יפעלו היזמים או הדיירים?

מומלץ לבחור עורכי דין פינוי בינוי שהמשרד שלהם ידוע ומוכר כעורך דין לייצוג דיירים בלבד.

ניסיון וידע בתחום פינוי בינוי

ניסיון וידע בתחום פינוי בינוי הם קריטריון חשוב בבחירת משרד עו”ד. עורך דין בעל ניסיון רב בתחום יוכל להבין את ההליכים המשפטיים המורכבים הכרוכים בפרויקט פינוי בינוי, ויידע כיצד להגן על האינטרסים שלכם.

מוניטין

חשוב לבחור משרד עו”ד בעל מוניטין טוב. מוניטין טוב מעיד על מקצועיות, אמינות וניסיון. תוכלו לבדוק את המוניטין של משרד עו”ד באמצעות המלצות מחברים או מכרים, או באמצעות קריאת ביקורות באינטרנט.

מומחיות בתחום המשפט המוניציפלי

פינוי בינוי הוא תהליך מורכב המצריך ידע בתחום המשפט המוניציפלי. עורך דין בעל מומחיות בתחום זה יוכל לעזור לכם לקבל את כל ההיתרים הדרושים לפרויקט, ולוודא שהוא מתבצע בהתאם לחוק.

לכן, חשוב לבחור משרד עו”ד בעל מומחיות בתחום המשפט המוניציפלי. תוכלו לבדוק את המומחיות של משרד עו”ד באמצעות המלצות מחברים או מכרים, או באמצעות קריאת ביקורות באינטרנט.

יחס אישי וזמינות

פרויקט פינוי בינוי יכול להימשך שנים רבות. חשוב לבחור משרד עו”ד שיעניק לכם יחס אישי וזמינות. עורך דין שזמין עבורכם לכל שאלה או בעיה יוכל לעזור לכם לעבור את התהליך בצורה חלקה ויעילה.

לכן, חשוב לבחור משרד עו”ד שמעניק יחס אישי וזמינות ללקוחותיו. תוכלו לבדוק את היחס האישי והזמינות של משרד עו”ד באמצעות קביעת פגישת ייעוץ.

שאלות חשובות

כמובן, חשוב לשאול את עורך הדין שאלות כדי להבין טוב יותר את הניסיון שלו, את המומחיות שלו ואת הדרך שבה הוא מתכוון לייצג אתכם. הנה כמה שאלות לדוגמה:

  • מהו הניסיון שלכם בתחום פינוי בינוי?
  • האם יש לכם מוניטין טוב בתחום?
  • האם אתם מומחים בתחום המשפט המוניציפלי?
  • איך אתם מתכוונים לייצג אותנו?
  • מהם העמלות שלכם?

סיכום

בחירת משרד עו”ד שילווה אתכם בפרויקט פינוי בינוי היא החלטה חשובה. על ידי בחירת משרד עו”ד בעל ניסיון, מוניטין ומקצועיות, תוכלו להגן על האינטרסים שלכם ולעבור את התהליך בצורה חלקה ויעילה.

כותב המאמר: עו”ד סער גרשוני

עו”ד סער גרשוני הוא בעל תואר שני במשפט וטכנולוגיה אשר מאחוריו שנים של ניסיון בייצוג וייעוץ לבעלי זכויות קניין רוחני, הן במשפט פלילי והן במשפט אזרחי. עו”ד גרשוני מתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי לחברות, החל משלב הקמתן וכלה במכירתן.

מאמרים נוספים בשבילכם
עורך דין אינטרנט
קראו עוד
הפקדת זכויות קניין רוחני במסגרת עיזבון
קראו עוד
פסק דין העוסק ביחסים בין זכויות יוצרים ביצירה לרישום סימן מסחר - "דירה להשכיר"
קראו עוד
זקוקים לייעוץ? בואו נדבר!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    תחזרו אליי