זכויות יוצריםלשון הרעפטנטיםדיני אינטרנטסימני מסחראודותצור קשר
EN
072-3305991 לייעוץ ראשוני

ליטיגציה לקניין רוחני

27/03/2013

בהתאם לחזון המשרד ומתוך דאגה לאינטרסים המסחריים של לקוחותינו, אנו עושים שימוש בהליכי ליטיגציה (הידיינות בבית המשפט) אך ורק לאחר שבחנו את המשבר שנוצר ומשהגענו, ביחד עם לקוחותינו למסקנה, כי יתר הדרכים בהן בחרנו לנקוט (במידה וננקטו) לא הועילו ואין ברירה, אלא, לעשות שימוש בכלי משפטי זה.

איך אנו יכולים לעזור לך?

משרדנו יגיש את התביעה לבית המשפט לאחר ביצוע הליך מקדים בו התיק המשפטי ייבחן ותבנה דרך פעולה אסטרטגית הנשענת, בין היתר, על ניתוח עובדתי של התיק ומחקר משפטי המסתמך על הלכות משפטיות ופסקי דין דומים, כך, שבעת הגשת וניהול התביעה בבית המשפט לא נופתע ורוב “נקודות הציון” בניהול התיק ידועות מבעוד מועד.

על מנת לייצג את האינטרסים המסחריים של לקוחותינו נאמנה, מתמחה משרדנו בהגשת בקשות ביניים המאפשרות ניצול יעיל ואופטימאלי של סדרי הדין הקיימים, זאת, לצורך השגת מטרות הלקוח עת בחר לפנות לבית המשפט.

למשרדנו ניסיון רב בייצוג בעלי זכויות קניין רוחני, אנשי עסקים, חברות מהארץ וחברות בינלאומיות ובעלי מניותיהן, מלכר”ים וגופים ציבוריים אחרים בכל הנוגע לתחומי ההתמחות של המשרד, ובין היתר:

  • בקשות לסעדים זמניים

 

  • בקשות לצווי כינוס ותפיסה

 

  • תביעה כספית לפיצויים והשבת רווחים כתוצאה מהפרת זכויות קניין רוחני

 

  • תביעות בנושאי דיני מחשבים, מידע ואינטרנט

 

 

  • תביעות מסחריות משמעותיות

כאשר עוסקים בקניין רוחני הגשת צווי מניעה ובקשות אחרות לסעדים זמניים בעזרת עו”ד קניין רוחני הינן בבחינת “לחם חוק”. על כן, אנו מתמחים בהכנת בקשות לסעדים זמניים ותביעות לפיצוי כספי המוגשות, בד בבד, במקצועיות ובמהירות.

לשם כך עובד משרדנו בשיתוף פעולה עם מספר משרדי חקירות המתמחים בביצוע חקירות בתחום הקניין הרוחני וביום מצולם של רכישות מוצרים מזוייפים, כך שבעת הפנייה לבית המשפט המוסמך נפרסת בפניו, כבר בשלב הגשת הבקשות לסעדים זמניים, כל העובדות והראיות הדרושות לצורך קבלתם.

חשיבה אסטרטגית ודרך הפעולה המתוארת לעיל מסייעת בקיצור זמן ניהול ההליך המשפטי ומעלה את סיכויי ההצלחה באופן משמעותי.

יודגש, כי במקרים רבים, עם קבלת הצווים הזמניים אנו נתקלים בבקשות מצד עורכי הדין של הצד שכנגד להגיע להסכם פשרה מהיר, בהתאם לעקרונות אותם אנו מתווים לצורך שמירה על זכויות ואינטרסים מסחריים של לקוחותינו.

האמור לעיל הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית.

 

 

מאמרים נוספים בשבילכם
עורך דין אינטרנט
קראו עוד
הפקדת זכויות קניין רוחני במסגרת עיזבון
קראו עוד
פסק דין העוסק ביחסים בין זכויות יוצרים ביצירה לרישום סימן מסחר - "דירה להשכיר"
קראו עוד
זקוקים לייעוץ? בואו נדבר!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    תחזרו אליי